TERMÍNOVKA ZÁVODŮ A SOUSTŘEDĚNÍ LEDEN - SRPEN 2018

 13.1. – Mladoboleslavská vlnka – sk. D1, C, B – tranzit, auta

20.1. – Zimní cena Varnsdorfu – sk. D1, C, B – tranzit, auta

20.1. – 28.1. – Soustředění ml.juniorů ČR – Srní – Sonnenberg

27.1. – MČR družstev – 1.kolo – Chomutov – sk. A, B – bus

3.2. – Litoměřický kalich – sk. D1, C, B,A ( do roč. 04) – doprava vlastní

17.2. ? – Meziokresní přebor – Lovosice – sk. E, D1, D2, C, B – bus pouze do Lovosic

24.2. – Malá cena Prosen Louny – sk.D, C, B – tranzit,auta

3.3. – 4.3. – MČR družstev,semifinále – sk.A – Praha – Podolí – tranzit, auta

5.3. – 14.3. – Soustředění st.juniorů ČR – Olomouc – Ouředník, Janeček, Grupáč

17.3. – VC Olomouce – sk.A – vlak nebo tranzit, auto

24.3. – Kraulový čtyřboj – Bílina – sk.D1, C, B – tranzit, auta

24.3. – Cena Bižuterie – Jablonec – sk. D1, C, B – tranzit, auto

24.3. – 25.3. – Mezistátní utkání ml.juniorů – Limassol – Sonnenberg, Eckert

24.3. – 25.3. – Mezistátní utkání st.juniorů – Graz – Ouředník, Janeček, Grupáč

30.3. – 31.3. – MČR družstev,finále – Ostrava – sk.A – vlak

7.4. ? – Meziokresní přebor – Mělník – sk.E, D1, D2, C, B – bus

6.4. – 7.4. – Západočeský pohár – Plzeň – sk.C, B, A – tranzit, auta

6.4. – 17.4. – Soustředění st. a ml.juniorů ČR – Mallorca – Ouředník, Janeček,

Grupáč, Sonnenberg, Eckert

14.4. – Jarní cena Prahy – Praha – Podolí – sk. C, B, A – tranzit, auta

21.4. – Memoriál J.Jezbery – Chomutov – sk. D1, C, B, A – autobus

19.4. – 22.4. – Mezinárodní závody – Graz – sk.A – tranzit

21.4. – 28.4. – Soustředění SCM 2 – Ústecký kraj – výběr ÚAPS – Thiel – Nymburk

23.4. – 27.4. – Soustředění ÚAPS – Klíše – sk.D, C, B, A

28.4. – 29.4. – VC Ostravy – ČP – 1.kolo – sk.A – vlak

2.5. – 4.5. – Soustředění ml.juniorů před MU4 – Plzeň – Sonnenberg, Řezáč, Eckert

5.5. – 6.5. – MU4 mladších juniorů CZE – HUN – POL – SVK ; Plzeň- Sonnenberg, Řezáč, Eckert

11.5. – 13.5. – VC Ústí nad Labem – 5.ročník – sk.E, D1 ,D2, C, B, A

20.5. – VC Varnsdorfu – sk.D1, C, B - autobus

25.5. – 27.5. – VC Pardubic – ČP – 2.kolo – sk.A – tranzit, auta

28.5. – 6.6. – Soustředění limitářů MEJ – Šamorín – Ouředník,Janeček,Grupáč

31.5. – 9.6. – Soustředění ÚAPS – výběr sk.A – Makarská – tranzit

2.6. – Přebor Ústeckého kraje mladšího žactva – Litvínov – 07 – 10 – bus

9.6. – 10.6. – Přebor Ústeckého kraje staršího žactva – 04 – 06 – Varnsdorf – tranzit

15.6. – 17.6. – Memoriál Zdeňka Vaněčka – ČP – 3.kolo – sk.B, A – Ústí nad Labem

23.6. – 24.6. – Český pohár desetiletého žactva – roč.08 – Mladá Boleslav – tranzit

23.6. – 24.6. – Český pohár jedenáctiletého žactva – roč.07 - ? – tranzit

30.6. – 1.7. – MČR žactva – 06 – Kopřivnice, 05 – Zlín, 04 – České Budějovice – auta

29.6. – 2.7. – Závěrečný sraz před MEJ – Praha – Ouředník, Janeček, Grupáč

4.7. – 8.7. – Mistrovství Evropy Juniorů – Helsinky – Ouředník, Janeček, Grupáč

12. – 15.7. – Letní mistrovství ČR dorostu a dospělých – Praha – Podolí – tranzit

6.8. – 12.8. – Mistrovství Evropy – Glasgow – Bartůněk,Thiel

12.8. – 18.8. – Letní soustředění – Staré Splavy – kola – sk.A

18.8. – 25.8. – Letní soustředění – Pec pod Sněžkou – sk.B, C, D1, D2, E, F, přípravky

27.8. - 30.8. - SCM2 - Ústecký kraj limitáři- soustředění Děčín
 
30.8. - 2.9. - Reprezentace ČR st.junioři - soustředění - Nymburk
 
30.8. - 2.9. - Reprezentace ČR ml.juniorů - soustředění Olomouc

V TERMÍNOVÉ LISTINĚ MŮŽE DOJÍT KE ZMĚNÁM,DOPLNĚNÍ NOVÉHO ZÁVODU.O NOMINACI,CENÁCH A ČASECH ODJEZDU BUDETE VČAS INFORMOVÁNI !!!

 

Copyright MPKÚ © 2015. All Rights Reserved.