ROZPIS TRÉNINKŮ SKUPIN OD LEDNA 2016
                                 PLAVECKÁ HALA KLÍŠE
ráno 4 dráhy                                                  odpoledne 4 dráhy
Pondělí  06:00 – 07:30 – A – 2 dráhy               14:30 – 15:30 –D – 2 dráhy    
              06:00 – 07:30 – B – 1 dráha               15:30 – 17:00 – A – 3 dráhy
              06:00 – 07:30 – C – 1 dráha               15:30 – 17:00 – Kondiční skupina – 1 dráha
                     17:00 – 18:30 – C – 2 dráhy
                   17:00 – 18:30 – B – 2 dráhy
                                   
Úterý     06:00 – 07:30 - A – 2 dráhy                15:00 – 16:30 – A – šíře 6 drah
             06:00 – 07:30 B – 1 dráha                16:30 – 17:30 –Přípravka B – šíře 5 drah
             06:15 – 07:15 – D – 1 dráha                16:30 – 17:30E – šíře – 5 drah
                     17:30 – 18:30 – Přípravka A – šíře 5 drah
                     17:30 – 18:30 – F – šíře 5 drah
 
Středa                                                            14:30 – 15:30 – D – 2 dráhy
                     15:00 – 17:00 – A – 2,3 dráhy
                     15:30 – 17:00 – Kondiční skupina – 1 dráha
                     16:30 – 18:00 – C – 2 dráhy
                     17:00 – 19:00 – B – 2 dráhy
                                                                      18:00 – 19:00 – E – 2 dráhy
 
Čtvrtek   06:00 – 07:30 –A – 2 dráhy                15:00 – 16:30 A – šíře 5 drah
              06:00 – 07:30 – B – 1 dráha               16:00 – 17:30 – B – šíře 5 drah                                                                                                                                          
              06:00 – 07:30 – C – 1 dráha               16:30 – 17:30 –Přípravka B – šíře 5 drah
                     17:30 – 18:30 – Přípravka A – šíře 5 drah
                     17:30 – 18:30 – F – šíře 5 drah
                                                                                        
Pátek    06:00 – 07:30 – A – 3 dráhy                14:30 – 15:30 – D – 2 dráhy                                   
                     14:30 – 15:30 – E – 2 dráhy
                     15:30 – 17:00 – A – 4 dráhy
                     17:00 – 18:30 – B – 2 dráhy
                     17:00 – 18:30 – C – 2 dráhy
                                                                                      
Počet tréninků + hodin týdně :
A – 9 tréninků - 14,5 hodiny – dorost – Thiel,Eckert,Růžička
B – 7 tréninků – 11 hodin – 13 – 14 let – 8 – 9 třída – Eckert,Lank,Růžička
C – 5 tréninků - 7,5 hodiny – 11 – 12 let – 6 – 7 třída – Kořán,Dudek,Čermák
D – 4 tréninky + 4 hodin – 9 – 10 let – 4 – 5 třída – Thiel,Eckert,Lank,Čermák
E – 3 tréninky + 3 hodiny – 8 – 9 let – 3 – 4 třída – Holakovský,Čampulková,Šupita,Vrzalová
F – 2 tréninky – 2 hodiny – 7 – 8 let – 2 – 3 třída – Holakovská,Ulrich,Jakubcová,Janich
Přípravka A – 2 tréninky – 2 hodiny – 6 – 7 let – 1 – 2 třída – Čermáková,Bisová,Opatřilová,Fedáková,
                                                                                                       Nehněvajsová,Fialová
Přípravka B – 2 tréninky – 2 hodiny – 4 – 6 let – mateřská škola – Čermáková,Bisová,Opatřilová,
                                                                                                                 Fedáková,Nehněvajsová,Fialová
Kondiční skupina – 2,5 tréninky – 2 hodiny – 12 – 18 let – Thiel,Dudek,Kořán,Ulrich

 S velkými nadějemi a obhajobou mistrovských titulů z letních šampionátů žactva odjížděli naši borci žákovské kategorie na zimní mistrovství České republiky do Trutnova,Jihlavy a Prostějova.Bojovníci Městského klubu splnili plán na jedničku a získali celkem pro Ústí nad Labem osm titulů Mistra České republiky,7 x 2.místo a 2 x 3.místo.Největší zásluhu na tomto úspěchu mají dvanáctiletý David Řezáč,který získal v trutnovském bazénu celkem čtyři mistrovské tituly (200VZ - 2:09,90,400VZ - 4:36,03,1500VZ - 18:11,62,100VZ - 0:59,40),2.místo (400PZ - 5:18,85) a 3.místo(50VZ - 0:27,84).V jihlavské pětadvacítce si nejlépe vedlo třináctiletému Vojtovi Šedovi,který vybojoval celkem tři mistrovské tituly (100Z - 1:02,38,200Z - 2:14,16,100VZ - 0:57,08)4 x 2.místo (200VZ - 2:05,20,50VZ - 0:26,24,4 x 50PŠ,4 x 50VZ) a 3.místo (200M - 2:23,43).Poslední osmý titul v pořadí ukořistil ve své silné disciplíně (200M - 2:20,35)třináctiletý Filip Sonnenberg,který přidal k tomuto úspěchu 3 x 2.místo (100M - 1:02,71,4 x 50PŠ,4 x 50VZ).Dalšími medailisty se stali členové stříbrných štafet (4 x 50PŠ,4 x 50VZ) Jan Kůs a Dominik Budínský.Své poslední žákovské mistrovství čtrnáctiletého žactva  měli  plavci v Prostějově a velkým úspěchem skončilo pro našeho Vojtěcha Janečka,který v napínavém souboji v distanci (100P - 1:07,58) prohrál o 19 setin a přivezl si svojí nejcenější stříbrnou medaili v dosavadní plavecké kariéře.Vojtěch měl ,ale i smůlu v závodě 200P,kde bojoval o své další pódiové umístění.V závěru skončil na krásném pátém místě,ale nesmyslnou diskvalifikací mladé rozhodčí přišel o toto vynikající umístění.Pavel Kundrt obsadil (200M - 21.místo,100M - 24.místo). Za zmíňku stojí dva mistrovské tituly na prsařských tratích 100 a 200 metrů dalšího ústeckého plavce z TJ Chemička Radka Grupáče.Náš klub měl zastoupení i v dívčích kategoriích.V Jihlavě se dařilo Nikole Bisové,která získala 13.místo na (50VZ - 0:29,83) a 10.místo (100VZ - 1:04,76).Ve znakařských disciplínách 100 a 200 metrů obsadila Veronika Nedvědová 21. a 23.místo.Do Prostějova na mistrovství přijela s medailovou ambicí Kristýna Prachařová na (100P - 1:18,07 - 6.místo a 200P 2:53,03 - 7.místo),ale bohužel se Kristýně tento šampionát nepovedl,ba naopak velice úspěšně zde zaplavala v osobních rekordech Karolína Kubátová (100P - 1:21,05 - 9.místo,200P - 2:55,29 - 11.místo).

Všem našim plavcům gratulujeme k vynikajícím výkonům a umístění na zimním mistrovství České republiky žactva !!!

Prosím pozor !!! Důležitá informace !!! Věnujte pozornost !!!

Jak všichni víte,rekonstrukce plavecké haly Klíše je u konce a v sobotu 28.11.2015 se koná od 14:00 hodin slavnostní otevření plavecké haly.Tím pro nás končí tréninky v azylu v Děčíně,Lovosicích a Městských lázních.Prosím rodiče,aby se v této době obalili trpělivostí a vyčkávali pokynů a zpráv trenérů skupin,jelikož organizace chodu na plavecké hale je v plným proudu a vše si teprve bude sedat do správné podoby.Tímto nastávají změny pro skupiny A,B kteří dojížděly za tréninky do Děčína a do Lovosic a pro skupinu C,která trénovala v Městských lázních.

Skupina C má poslední trénink v Městských lázních v pátek 27.11.2015 a první trénink má na plavecké hale Klíše v úterý 1.12.2015 od 17:00 hodin do 18:00 hodin.Sraz této skupiny bude v tento den v hale u recepce v 16:30 hodin.Skupina C bude mít tréninky v prosinci každé úterý a pátek od 17:00 - do 18:00 hodin.Poslední trénink skupiny C proběhne v úterý 15.12.2015 na plavecké hale Klíše.

Skupina A,B má poslední trénink v Děčíně v neděli 29.11.2015.Odjezd o zimního stadionu v 16:00 hodin,trénink 17:00 - 19:00 hodin.První trénink na Klíši bude mít skupina A v úterý od 15:00 hodin do 16:30 hodin a skupina B od 16:30 hodin do 18:00 hodin.Sraz těchto skupin bude vždy u recepce haly 20 minut před vlastním tréninkem.Tréninky těchto skupin budou probíhat každý všední den v tomto čase a poslední letošní trénink skupiny A,B proběhne ve čtvrtek 17.12.2015.V pondělí 14.12.2015 se trénink nekoná pro skupiny A,B !!!

Plavecké skupiny D a přípravka,kteří navštěvují plavecké tréninky na ZŠ Stříbrníky mají poslední trénink ve čtvrtek 17.12.2015 a první trénink zahajují v novém roce v úterý 12.1.2016 již na plavecké hale Klíše !!!Harmonogram tréninků a přerozdělení dětí do nových skupin bude upřesněn v dalším infu na našich stránkách,proto našim stránkám v těchto dnech věnujte větší pozornost,kde budete informování o dalších novinkám  ústeckého plavání,jelikož od nového roku dochází ke vzájemné spolupráci našeho klubu s plaveckým oddílem TJ Chemička Ústí nad Labem !!!

 

PROSÍM POZOR !!!

V úterý 17.listopadu 2015 v den  státního svátku se nekonají tréninky pro skupiny B2,C v Městských lázních a pro skupiny D a přípravka na ZŠ Stříbrníky.Skupiny A + B mají trénink podle plánu v Lovosicích.Děkujeme za pochopení.

 Několik mítinků mají za sebou naši plavci,kteří si vedli na Velké ceně Chomutova,Trutnova  a Litvínovském poháru úspěšně.Mezi opory týmu patřili a

medailové pozice získali z mužů Josef Nehněvajsa,Tomáš Loněk,Vojtěch Šeda,Filip Sonnenberg,Vojtěch Janěček,David Řezáč,Václav Fišer,Václav 

Hromas,Petr Herink a z děvčat Marie Kučerová,Tereza Kořánová,Jana Ryglová,Kristýna Prachařová,Natálie Fišerová,Markéta Fišerová.

Velice kvalitní výkon podala dorostenka Marie Kučerová na 7.kole Českého poháru v Plzni,kde si ve finále na 100Z vytvořila kvalitní osobní výkon v čase 01:06,58 setin.

Všem úspěšným ústeckým plavcům gratulujeme k jejich výkonům a osobním rekordům !!!

PROSÍM POZOR !!! Příští týden ve středu 28.10. je státní svátek a tím i podzimní prázdniny dětí od 28.10. - do 1.11.2015.Některé školy mají i ředitelské volno ve dnech pondělí 26.10. a úterý 27.10..Z tohoto důvodu dochází v tomto týdnu k úpravě tréninků všech plaveckých skupin.

PONDĚLÍ 26.10. A 27.10. - TRÉNINKY VŠECH PLAVECKÝCH SKUPIN PODLE STÁVAJÍCÍHO PLÁNU

STŘEDA 28.10. - VOLNO

ČTVRTEK 29.10. - VOLNO

PÁTEK 30.10. - SKUPINA A + B - DĚČÍN 18:00 - 20:00 HODIN,ODJEZD OD ZIMÁKU 17:00 HODIN,SKUPINY C,B2 - VOLNO

NEDĚLE 1.11. - SKUPINA A + B - DĚČÍN 17:00 - 19:00 HODIN,ODJEZD OD ZIMÁKU 16:00 HODIN

PROSÍM POZOR !!!

Mimo termínovou listinu jsou zařazeny nově tyto závody : 3.10. - Podzimní cena Litoměřic, 24.10. - Sdružený meziokresní přebor - Roudnice nad Labem (výběr skupiny A, skupina B a výběr skupiny C).

Oblastní přebor staršího žactva,dorostu a seniorů se nebude konat v Jablonci nad Nisou (odřekli pořadatelství), ale v Litoměřicích - 21. - 22.11..

Děkujeme za pochopení.

 

 Z důvodu chladnějšího počasí se nebudou konat plavecké tréninky pro skupiny A + B v Děčíně ve čtvrtek 10.9. a v pátek 11.9. !!! Jako náhrada budou tréninky o tomto víkendu v Krupce, v sobotu 12.9. a v neděli 13.9. vždy od 8:00 + do 10:00 hodin !!! Od příštího týdne již trénujeme v Děčíně v hale podle podzimního tréninkového plánu, v sobotu 19.9. bude pro skupiny A + B trénink v Krupce opět od 8:00 - do 10:00 hodin !!! Děkujeme za pochopení.

PROSÍM POZOR,NOVÉ INFO OHLEDNĚ NOVÉ PLAVECKÉ SEZÓNY 2015 - 2016 !!!

 V pátek 21.8.2015 odjíždíme na 12.plavecké soustředění do Pece pod Sněžkou. Prosím buďte dochvilní a sraz je nejpozději v 7:30 hodin na parkovišti u zimního stadionu !!! Nezapomeňte kopii kartičky pojištěnce,bezinfekčnost a potvrzení od lékaře(nesmí být starší jeden rok).Bez těchto dokladů nebude moci dítě odcestovat na soustředění(vše v sekci ,,ke stažení'') !!! Pokud můžu požádat rodiče nedávejte dětem mobilní telefony za jejich ztrátu neručíme.Dětem ve věku do 12 let budou mobily vráceny zpět rodičům hned při odjezdu.Pokud rodič bude požadovat informace ohledně svého dítěte může si opsat kontakt na trenéra při odjezdu ze seznamu, který bude nalepen na autobuse. Děkujeme za pochopení.

 Zahájení plaveckých tréninků všech skupin :

PŘÍPRAVKA STŘÍBRNÍKY - ÚTERÝ 8.9.2015

SKUPINA D STŘÍBRNÍKY - ÚTERÝ 8.9.2015

SKUPINA C + B2 - 22.9.2015 ( Městské služby zahajují provoz ) - plavci z těchto skupin mohou jít trénovat v hodinách skupina D na Stříbrníky od 8.9..

SKUPINA A1,A2,B1 - STŘEDA 2.9.2015 (plavecký bazén DĚČÍN)

Na stránkách najdete novou termínovou listinu,příspěvky,kontakty na trenéry a rozpis tréninků !!!

V sobotu 5.9.2015 se koná v cyklokempu Brná 2.ročník běhu °,,Rychtářská 12°''(km). Na tento běh jsou nominováni všichni plavci skupiny A1,A2,B1,B2 a C + další zájemci ze skupin D a přípravka.Info ohledně tohoto běžeckého závodu najdete na www.pivovarnarychte.cz .

Přejeme všem krásné prožití zbytku prázdnin a hodně sil do nové plavecké sezóny 2015 - 2016 !!!

 

Letak MPKU nabor zari 2015 malyChcete, aby se Vaše dítě stalo mistrem ČR v plavání?
Nebo chcete, aby se tomuto sportu věnovalo jen rekreačně?
Tak tedy neváhejte, toto je příležitost právě pro Vás!

Městský plavecký klub
Ústí nad Labem

Zahajuje nábor dětí ve věku 4 - 10 let
 
Kde: ZŠ Stříbrníky

Kdy: Úterý 16:30 - 17:15
                    17:15 - 18:00
       Čtvrtek 16:30 - 17:15
                     17:15 - 18:00
Zahajujeme 8. září 2015
Na spolupráci s Vámi a Vašimi dětmi se těší šéftrenér
klubu Roman Eckert a jeho realizační tým trenérů.
Podrobné informace na tel. číslech: 728 840 182, 775 201 126, 602 450 366

Copyright MPKÚ © 2015. All Rights Reserved.