V době letních prázdnin nebudou probíhat avizované plavecké tréninky na venkovním koupališti Klíše v době 18:00 - 19:00 hodin.
 
Nová sezona pro plavce skupin A + B začne v pondělí 19.8.2013 od 16:30 hodin.
SRAZ : Před plaveckou halou Klíše - vezmi si : věci na suchou přípravu a plavecký trénink - vstup 25Kč,-(každý si platí sám).
 
TRÉNINK :
 
PONDĚLÍ  - 19.8. - 16:30 - 18:30 HODIN
 
ÚTERÝ - 20.8. - 16:30 - 18:30 HODIN
 
STŘEDA - 21.8. - 16:30 - 18:30 HODIN
 
ČTVRTEK - 22.8. - 16:30 - 18:30 HODIN
 
PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO A POHODOVOU DOVOLENOU !!!!!
Dalšího úspěchu se dočkal náš plavecký a dceřinný klub triatlonu SBR TT Ústí nad Labem zásluhou všestranosti čtrnáctileté KLÁRY FIALOVÉ,která vybojovala na letní celostátní olympiádě mládeže fantastickou a pro mnohé překvapivou bronzovou medaili v triatlonovém závodě(plavání,kolo,běh) !!!!!!! Další náš zástupce ZDENĚK KREJČA ve stejném závodě získal konečnou šestou příčku!!
 
KLÁRCE A ZDENDOVI GRATULUJEME K TOMUTO ÚSPĚCHU !!!!!!!!!!!
Závěr letní sezony zakončilo našich deset plavců na vrcholném mítinku LETNÍHO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SENIORŮ V PARDUBICÍCH.Mimo JOSEFA NEHNĚVAJSI jeli všichni naši plavci opravdu sbírat zkušenosti,jelikož se nacházejí ještě v žákovských a dorostenckých mladších kategoriích,ale v měřítku s českou dospělou konkurencí se vůbec neztratili.Po prvním soutěžím dnu,kdy se ještě rozkoukávali a byla znát znatelná únava z letní olympiády ve Zlíně,pak na sebe upozornili i několika finálovými účasti.Nejlépe si vedl nejzkušenější JOSEF NEHNĚVAJSA,který vyplaval celkovou pátou příčku na 200P a 12.místo nna 100P.
V dalším finálovém bloku se předvedl DOMINIK ŠMEJKAL na trati 200P a vyplaval konečnou 15.příčku,dále KATEŘINA KAŠKOVÁ  ve stejném závodě 200P obsadila konečnou desátou pozici a na 100P byla celkově šestnáctná.Svojí finálovou účast si užila i SYLVIE HERRMANNOVÁ,která na 200P vyplavala třinácté místo.Štafeta děvčat na 4x200VZ ve složení MARIE KUČEROVÁ,KATEŘINNA KAŠKOVÁ,MARIE-MAGDALÉNA KERNALOVÁ A JANA RYGLOVÁ získala 9.místo a štafety na 4x100PZ ve složení ,,áčková'' TEREZA KOŘÁNOVÁ,KATEŘINA KAŠKOVÁ,MARIE-MAGDALÉNA KERNALOVÁ,JANA RYGLOVÁ vyplavaly konečnou devátou pozici a ,,béčková'' štafeta ve složení ADÉLA MACKOVÁ,KLÁRA FIALOVÁ,SYLVIE HERRMANNOVÁ A MARIE KUČEROVÁ získaly desátou příčku.
 
 Teď nás čeká všechny zasloužený odpočinek v době letních prázdnin a sejdeme se až v polovině srpna při zahájení zimní plavecké sezony.Přeji všem fajnové léto a pohodovou dovolenou :-) !!!!!!!!!!!
 Nejúspěšnějším sportovcem Ústeckého kraje na HRÁCH VI.LETNÍ OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE ČESKÉ REPUBLIKY VE ZLÍNĚ se stal člen našeho klubu PAVEL OUŘEDNÍK.Pavel získal celkem  5 x zlato v disciplínách 50VZ,100VZ,200VZ,100M a 200PZ.Dále byl členem krajské štafety na 4x50VZ,která vybojovala bronzovou příčku.
 Úspěšně si vedl i jeho týmový kolega RADEK GRUPÁČ,který vyplaval 2 x stříbrnou medaili na tratích 100P a 200PZ,bronzovou medaili přidal a 200P.
 Další účastníci našeho klubu již medailové umístění nezískali,ale povedli se jim finálové účasti,kterými získávali důležité body pro Ústecký kraj.TEREZA KOŘÁNOVÁ se umístila na nepopulární čtvrté příčce na 200Z a osmou příčku obsadila na 100Z.KATEŘINA KAŠKOVÁ vyplavala pátou příčku na 200P a 7.místo na 100P.
Další naši plavci KRISTÝNA PRACHAŘOVÁ,JANA RYGLOVÁ,MARIE-MAGDALÉNA KERNALOVÁ a VÍT TRIEBL si vedli se střídavými úspěchy,ale ostudu na tomto významném podniku určitě neudělali.
 Celkové výsledky najdete na : www.odm2013.olympic.cz
 
Všem našim borcům gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci Ústeckého kraje,města Ústí nad Labem a Městského plaveckého klubu Ústí nad Labem !!!!!!!!!!
Svůj letní vrchol sezony mají za sebou už i nejmladší žáci našeho klubu.Ty si to u své tituly rozdali o uplynulém víkendu,desetiletí v Domažlicích a jedenáctiletí v Chomutově.
 Celkem naši borci získali 11 zlatých kovů a dvě stříbrné medaile.Mezi nejúspěšnější patřil desetiletý DAVID ŘEZÁČ,který v domažlické pětadvacítce vylovil celkem pět zlatých míst a jednu stříbrnou pozici.O zlato ho připravilo pouze sporné rozhodnutí vrchního rozhodčího(bohužel na ČP žactva není elektrická časomíra),David zaplaval stejný čas jako vítěz tohoto závodu!!!
DAVID ŘEZÁČ zvítěl v závodech 50VZ,100VZ,200VZ,50M a 100M.Stříbrnou medaili získal na 400VZ.
 Jeho starší,jedenáctiletí kolegové bojovali v novém bazénu v Chomutově.Tam si vedl skvěle VOJTĚCH ŠEDA a FILIP SONNENBERG,kteří získali shodně dvě první místa.VOJTĚCH ŠEDA v polohovkových disciplínách 100 a 200 metrů,FILIP SONNENBERG vyhrál motýlkové tratě 50 a 100 metrů.Další zlatý kov vyplavalo naše kvarteto ve štafetě 4x50 polohovka ve složení DOMINIK BUDÍNSKÝ.JAN RŮŽIČKA,FILIP SONNENBERG A VOJTĚCH ŠEDA.Velké překvapení se konalo na závěr soutěže,kdy se naši borci přímo ,,zbláznili'' a vyhráli i štafetu 4x50VZ.O tento závěrečný zlatý zážitek se zasloužil kvartet ve složení FILIP SONNENBERG,DOMINIK BUDÍNSKÝ,DOMINIK KOČÍ A VOJTĚCH ŠEDA.
 
VŠE MEDAILISTŮM A DALŠÍM NAŠIM PLAVCŮM,KTEŘÍ PLAVALI V OSOBNÍCH REKORDECH GRATULUJEME !!!!!!!!!
Uherském Hradišti byly včera zahájeny HRY VI.LETNÍ OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE ČESKÉ REPUBLIKY.Letošního největšího sportovního svátku v České republice se zúčasní i naších dese borců klubu,kteří si svými výkony vybojovali nominace do týmu Ústeckého kraje.V plavání náš kraj budou reprezentovat : KRISTÝNA PRACHAŘOVÁ, KATEŘINA KAŠKOVÁ, JANA RYGLOVÁ, MARIE-MAGDALÉNA KERNALOVÁ, TEREZA KOŘÁNOVÁ, RADEK GRUPÁČ, PAVEL OUŘEDNÍK, VÍT TRIEBL.
 V triatlonu to budou KLÁRA FIALOVÁ A ZDENĚK KREJČA.
 Všem držíme pěsti a přejeme hodně úspěchů v bojích o nejvyšší příčky !!!!!!!!!!!!
 Devět našich dorostenců bojovalo na svém letním mistrovství České republiky v Plzni o nejlepší umístění a medailové pozice.
Svojí první velkou mistrovskou medaili přivezl patnáctiletý DOMINIK ŠMEJKAL,který získal bronzovou příčku na 200P.
K tomuto úspěchu přidal 5.místo na 50P a 8.místo na 100P.Další finálovou pozici vyplavala TEREZA BLAŽKOVÁ,která na 200P obsadila celkové 8.místo.Další náš plavec JOSEF NEHNĚVAJSA si prošel svým nejhorším českým šampionátem ve své plavecké kariéře.Ve finále na 50P vyplaval celkovou pátou příčku a ve svých nejsilnějších disciplínách 100P a 200P se nechal dětinsky diskvalifikovat a odjel tak poprvé z mistrovství bez medaile.Další naši borci si vedli se střídavými úspěchy a přivezli umístění ve druhé desítce startovního pole.
 Uplynulý víkend se konalo mistrovství České republiky 12 - 14 - tiletého žactva v Českých Budějovicích Kopřivnici.Historický žákovský triumf pro naše barvy klubu zaznamenal náš dvanáctiletý PAVEL OUŘEDNÍK,který získal pro Městský plavecký klub Ústí nad Labem celkem šest zlatých medailí a stal se nejúspěšnějším závodníkem českých žákovských šampionátů.Mistrovské tituly získal Pavel na plaveckých distancích 50VZ,100VZ,200VZ,100M,100PZ a 200PZ.
 Další titul českého šampiona přidal jeho klubový kolega RADEK GRUPÁČ na 400PZ.K tomutu úspěchu přidal stříbrný kov na 100P a bronzovou příčku na 200P.Naše štafeta ve složení PAVEL OUŘEDNÍK,RADEK GRUPÁČ,VOJTĚCH JANEČEK a MATĚJ HEČKO vylovila z kopřivnické pětadvacítky dvě stříbrné medaile ve štafetách 4x50VZ a 4x50PŠ.
 Svojí první mistrovskou placku vybojovala v Českých Budějovicích čtrnáctiletá TEREZA KOŘÁNOVÁ  a všem přítomným svojí stříbrnou příčkou na 200Z vyrazila dech a stala se největším překvapením šampionátů.Další stříbro na 200P přidala další nadějná ústecká plavkyně KATEŘINA KAŠKOVÁ.
 
CELKEM NAŠI PLAVCI ZÍSKALI 13 CENNÝCH KOVŮ - 7 x MISTR ČR,5 x STŘÍBRO a 1x BRONZ
 
VŠEM ÚSPĚŠNÝM PLAVCŮM A MEDAILISTŮM MISTROVSTVÍ ČR GRATULUJEME !!!!!!!!!!!
 Na své první závody v novém roce odjelo družstvo mladších a starších žáků do litoměřické pětadvacítky,kde se konal každoroční mítink ,,LITOMĚŘICKÝ KALICH''.Naši mladí plavci si vedli skvěle a přivezli pohár za celkové třetí místo v soutěži družstev.
 Nejúspěšnějším závodníkem Městského plaveckého klubu se stal Pavel Ouředník(2001),který získal celkem 8 medailí (5xzlato,2xstříbro,1xbronz.V disciplíně 100P vyhrála Kateřina Kaškovou(1999) před další naší závodnicí Klárou Fialovou(1999),zlatou medaili získal Radek Grupáč(2001)na 100P a Vojtěch Janeček(2001) na 50P.Další medailové umístění získali naši závodníci :Zděněk Krejča(1999),Kristýna Prachařová(2001),Vojtěch Šeda(2002),Marie-Magdaléna Kernalová(1999),Nikola Bisová(2002),Ondřej Dobrodinský(2000) a Vojtěch Šeda(2002).
 Vítězný pohár si odvezla Slávie Plzeň před druhým týmem v celkovém pořadí Jazzmani Žatec.
Pec pod Sněžkou – hotel Energetik ***
24.08. – 31.08.2013
 
Hlavní trenér: Roman Eckert,
informace mobil+420 602 450 366
 
Odjezd:sobota 24.08.2012 – 09:00 hodin z parkoviště u plavecké haly na Klíši.
             sraz 30 minut před odjezdem (08:30 hodin nejpozději) !!!!!
             S sebou svačinu a pití na celý den,pobyt začíná večeří.

Číst dál...

Copyright MPKÚ © 2015. All Rights Reserved.