Sraz : parkoviště zimního stadionu - 05:45 hodin - autobus - příspěvek na závody 350,- Kč, rodič doprava aubus tam i zpět 150,- Kč.

Nominace : Beca,  Dolanský, Fišer V., Herink, Holovský, Kubát, Martínek, Pihrt, Ryšánek, Starý, Steinecker R., Šára, Taussig, Budínská,

Dvořáková, Fišerová M., Fišerová N., Eckertová, Hrdličková, Kohlová, Kroutilová, Křivánková, Láníčková, Macková, Neumanová,

Pešková, Opatřilová, Šrámková, Štréblová, Vepřeková, Wittenbergová.

Trenéři : J.Kořán, M.Dudek, O.Kubínek.

Sraz : parkoviště zimního stadionu - 5:45 hodin - auta - příspěvek na závody 300,- Kč.

Přijatí : Bisová E., Budínská, Eckertová, Kořánová, Šuralová, Wittenbergová, Herink, Hromas, Koblížek, Starý, Steinecker.

Trenér : Jiří Kořán, Ondřej Kubínek.

Jidlo a pití na celý den, klubové oblečení.

PROSÍM POZOR - UKONČENÍ TRÉNINKŮ !!!

POSLEDNÍ TRÉNINK:   STŘEDA 20.12. - Skupina A, B, C, D1, D2, přípravka Stříbrníky (ukázková hodina tréninku pro rodiče).

                                       ČTVRTEK 21.12. - Skupina E, F, přípravka Klíše.

ZAHÁJENÍ V ROCE 2018 :

PRVNÍ TRÉNINK:   STŘEDA   3.1. - Skupina A, B, C, D1, D2.

                                ČTVRTEK 4.1. - Skupina E, F, přípravka Klíše.

                                Přípravka Stříbrníky zahajuje tréninky v roce 2018 v pondělí 8.1..

 Vedení klubu a celý realizační tým trenérů Ústecké akademie plaveckých sportů,Městského klubu Ústí nad Labem a TJ Chemička Ústí nad Labem děkuje všem rodičům za jejich důvěru, přeje pohodové, klidné vánoce, mnoho zdraví, úspěchů v novém roce 2018 a těší se na další spolupráci s vámi rodiči.

 

PROSÍM POZOR !!!

V pondělí 4.12.2017 proběhne jako každý měsíc na plavecký hale Klíše sanitární den !!! V tento den se nekonají plavecké tréninky

ráno i odpoledne pro všechny skupiny (A,B,C,D1,D2).

Děkujeme za pochopení,vedení klubu.

PROSÍM POZOR !!!

V pátek 17.11.2017 v den státního svátku odpadají odpolední tréninky všech skupin A,B,C,D1,D2 a E.

Ráno v tento den má skupina A,C,D1 trénink 08:00 - 09:30 hodin.Sraz před halou 07:40 hodin.

Děkujeme za pochopení,vedení klubu.

Sraz: Plavecká hala Bílina,Žižkovo údolí 276/6,Pražské Předměstí - 07:20 hodin - doprava vlastní - bez příspěvku na závody.

Nominace: Apetický,Beca,Budínský,Fišer K.,Fišer V.,Kadleček,Kava,Kubát,Kůs,Mrázek,Najman,Pihrt,Řezáč,Steinecker R.,Volek,

Doležalová,Fišerová M.,Fišerová N.,Hrdličková,Láníčková,Neumanová,Opatřilová,Secká,Slánská,Trejbalová,Vepřeková,Zikmundová.

Trenéři : R Eckert,P.Thiel,O.Kubínek.

Sraz: 07:20 hodin - Plavecký bazén Litoměřice - doprava - vlastní - bez příspěvku na závody.

Jídlo a pití na celý den,klubové oblečení /černý + nový dres).

Nominace: Balík,Bartuška,Todt,Cimpl,Černý Jan,Dolanský,Herink,Holovský,Hromas,Koblížek M.,Kuna,

Martínek,Rakušan,Ryšánek,Starý,Steinecker J.,Talacko,Šára,Taussig,Bisová E.,Dvořáková,Eckertová,Kohlová,

Křivánková,Pešková,Talacková,Wittenbergová,Šrámková,Budínská,Jirotová,Kořánová,Kroutilová,Macková,

Štréblová,Šuralová.

Trenéři : M.Dudek,J.Kořán,M.Ulrich.

Sraz: parkoviště zimního stadionu - 06:30 hodin - doprava - autobus,příspěvek na závody 300,-Kč.Pití a jídlo na celý den,klubový dres.

Nominace: Apetický,Bartůněk,Budínský,Dolanský,Fišer K.,Fišer V.,Herink,Holovský,Hromas,Kadleček,Koblížek Š.,Kubát,

Kuna,Kůs,Loněk,Martínek,Mrázek,Pihrt,Řezáč,Ryšánek,Starý,Steinecker J.,Steinecker R.,Šára,Talacko,Taussig,Volek,

Bisová N.,Doležalová,Eckertová,Fišerová M.,Fišerová N.,Hrdličková,Jirotová,Kořánová,Kohlová,Kroutilová,Křivánková,

Kubátová,Kučerová,Láníčková,Macková K.,Nedvědová,Opatřilová,Pešková,Prachařová,Secká,Slánská,Šrámková,

Štréblová,Šuralová,Talacková,Trejbalová,Vavřichová,Vepřeková,Wittenbergová.

Trenéři:R.Eckert,M.Dudek,J.Kořán,O.Kubínek.

PROSÍM POZOR - ZMĚNA TRÉNINKŮ !!!

26.10. - 29.10.2017 - PODZIMNÍ PRÁZDNINY - ZMĚNA TRÉNINKŮ !!!

Ve čtvrtek 26.10. ráno od 08:00 hodin do 09:30 hodin mají trénink skupiny A,B,C,D a odpolední tréninky odpadají skupině F,E a přípravce.

Odpoledne ve čtvrtek 26.10. má skupina A trénink od 15:00 hodin do 16:30 hodin a skupina C má trénink 16:30 - 18:00 hodin.

V pátek 27.10. má ráno od 08:00 hodin do 09:30 hodin skupina A,B,C,D.

V pátek odpoledńe 27.10. odpadá trénink od 14:30 hodin skupině E a D2,který si ale můžou nahradit tento den od 17:00 - do 18:30 hodin.

V tento den a čas bude mít trénink zároveň skupina D a C.Skupina A má trénink v pátek 27.10. 15:00- 17:00 hodin.

Děkujeme za pochopení,s pozdravem vedení klubu.

 

6Sraz : parkoviště zimní stadion - pátek 20.10.2017 - 06:00 hodin - doprava auta zajištěna - příspěvek na závody 600-Kč,

zajištěno ubytování,penize na jídlo.

Nominace : Celá skupina A

Trenéři : Roman Eckert,Petr Thiel.

Copyright MPKÚ © 2015. All Rights Reserved.