ROZPIS PLAVECKÝCH TRÉNINKŮ OD 1. ZÁŘÍ 2017
PLAVECKÁ HALA KLÍŠE
  Ráno 4 - 8 drah       Odpoledne 4 dráhy
Pondělí 6:00 - 7:30 A - 4 dráhy   14:30 - 15:30 D2 - 2 dráhy
        15:30 - 17:00 A - 4 dráhy          (14:40 - 15:20 - suchá)
        17:00 - 18:30 B + C - 2 dráhy    (16:30 - suchá)
        17:00 - 18:30 D1 - 2 dráhy        (16:30 - suchá)
Úterý 6:00 - 7:30 A - 4 dráhy   15:00 - 16:30 A - 4 dráhy          (16:40 - 17:10 - suchá)
  6:00 - 7:15 B - 2 dráhy   16:30 - 17:15 Přípravka - šíře 4 dráhy
  6:00 - 7:15 C + D1 -  2 dráhy   16:30 - 17:30 E - šíře 6 drah
        17:30 - 18:30 B - 2 šíře dráhy 
        17:45 - 18:30 Přípravka - šíře 3 dráhy
        17:30 - 18:30 F - šíře 3 dráhy
           
Středa       14:30 - 15:30 D2 - 2 dráhy
        15:00 - 17:00 A - 4 dráhy
        17:00 - 18:30 B + C - 2 dráhy     (16:30 - suchá)
        17:00 - 18:30 D1 - 2 dráhy         (16:30 - suchá)
           
Čtvrtek 6:00 - 7:30 A - 5 drah   15:00 - 16:30 A - 4 dráhy           (16:40 - 17:10 - suchá)
  6:00 - 7:15 B - 2 dráhy   16:30 - 17:15 Přípravka - šíře 4 dráhy
  6:00 - 7:15 C - 1 dráha   16:30 - 17:30 E - šíře 6 drah
        16:45 - 18:30 Přípravka - šíře 3 dráhy
        17:30 - 18:30 F - šíře 5 drah
           
           
Pátek 6:00 - 7:30 A - 4 dráhy   14:30 - 15:30 D2 - 2 dráhy
        14:30 - 15:30 E - 2 dráhy           (15:40 - 16:10 - suchá)
        15:30 - 17:00 A - 4 dráhy           (14:40 - 15:20 - suchá)
        17:00 - 18:30 B + C - 2 dráhy     (16:30 - suchá)
        17:00 - 18:30 D1 - 2 dráhy         (16:30 - suchá)

 

Počet tréninků + hodin týdně :
A
9 tréninků - 14 hodin - dorost
Thiel, Eckert, Bonjo, Lank
B
6 tréninků - 8,5 hodin - 13 - 14 let (8-9 třída)
Kubínek
C
5 tréninků - 7 hodin - 11 - 12 let (6-7 třída)
Kořán, Dudek
D1
4 tréninky - 5,5 hodin - 9 - 10 let (4-5 třída)
Kořán, Dudek, Ulrich
E
3 tréninky - 3 hodiny - 8 - 9 let (3-4 třída)
Kubínek, Ulrich, Holakovský, Nesvadba, Šupita
F
2 tréninky - 2 hodiny - 7 - 8 let (2-3 třída)
Ulrich, Holakovský, Nesvadba, Šupita
Přípravka
2 tréninky - 2 hodiny -  od 6 - 7 let (1-2 třída)
Čermáková, Špičková, Kořánová, Opatřilová, Jakubcová, Vrzalová, Fedáková, Mrázková, Janich, Ryglová
D2
3 tréninky - 3 hodiny - 13-18 let
Thiel, Vrzalová

 

 

 

Copyright MPKÚ © 2015. All Rights Reserved.